KATEGORIE A ŽÁNRY

TOPlist

Killzone Shadow Fall PS4
Killzone Shadow Fall PS4

Killzone Shadow Fall PS4

Skladem: 1 kusů
bazar
Modifikátor variant cen
Původní cena398 Kč
Prodejní cena298 Kč
Zeptejte se na tento produkt

Killzone Shadow Fall PS4

 

Zkušení vývojáři z Guerrilla Games se rozhodli svoji strategickou sérii dramaticky posunout a budou stavět na úplně nových základech, a to nejen co se vizuální stránky týče, ale i hratelnosti. Podle prvních dojmů se stane mezníkem v životě každého nadšeného hráče. Neuvěřitelné vizuální zpracování rozesmutní veškerou konkurenci. Vychází exkluzivně pouze na PlayStation 4.

Bojujte, jak nejlépe umíte:

Špinavá a potemnělá zákoutí známého Helghastu vystřídá hypermoderní město na planetě Vekta. Zde žijí bok po boku helghastští uprchlíci a lidé. V kůži hlavního hrdiny Lucase Kellana musíte čelit hrozbě v podobě vojákyně Echo. Ta ovládá mohutnou nepřátelskou frakci a hrozí výrazné krveprolití. Správně okořeněný příběh vás rychle vtáhne do děje.

 

Konečně opustíte koridorové levely a tvůrci slibují svobodné plnění misí v rozsáhlém prostoru. Na pomoc máte kromě tradičního zbraňového arzenálu malého drona. Létající pomocník vám mnohokrát zachrání krk. Dokáže hackovat terminály, otevírat zamčené dveře, ale je i velkým parťákem v boji. Skenováním prostředí napoví hráči rozmístění jednotek a dokáže i sám zlikvidovat osamoceného nepřítele. Tuhle hru prostě musíte mít.

Vlastnosti hry 2-24 hráči online 
Vlastnosti hry 1 hráč  offline
Stav bazarové hry Kompletní, velmi dobrý , kódy ke stažení nemusí být funkční
Obal Anglický přebal 
Podpora PS Vita
 
Bazar DVD a bluray
prodej DVD a BLU-RAY filmy