KATEGORIE A ŽÁNRY

TOPlist

Murdered Soul Suspect PS4 hra
Murdered Soul Suspect PS4 hra

Murdered Soul Suspect PS4

Skladem: 1 kusů
bazar
Modifikátor variant cen
Původní cena398 Kč
Prodejní cena198 Kč
Zeptejte se na tento produkt

Murdered Soul Suspect PS4 

Obsah:

  • V detektivní adventuře Murdered: Souls Suspect na Playstation 4 herní konzole se ujmete role detektiva Ronana O'Connor (respektive jeho ducha), jenž poté, co byl zavražděn, uvízl v limbu. Je na vás, abyste za pomoci Ronanových nových nadpřirozených schopností našli vraha a předvedli jej před spravedlnost. Jako Ronan můžete zcela svobodně prozkoumávat město Salem, kde se vražda odehrála, háček je tom, že nemůžete se smrtelníky komunikovat přímo. Naštěstí dokážete číst a ovlivňovat jejich myšlenky a takto je navést k odhalení vraha. O akční elementy se pak starají střety s démony, se kterými se musíte poprat o svou duši. Bojujte s démonickými duchy a zachraňte svou duši a odhalte šokující tajemství o tom, kdo je odpovědný za vaši smrt! Co nás ve hře Murdered Soul Suspect na PS4 čeká?

Detektivní thriller, kde máme za úkol vyřešit zřejmě tu nejtěžší záhadu ze všech ...vlastní smrt.

Uvidíme sami sebe v posmrtném životě a naší jedinou možností úniku z "limbu", je odhalit vraha a donutit ho zpovídat se spravedlnosti!

Použijte detektivní instinkty a nově objevené nadlidské schopnosti.

Prozkoumáme moderní město Salem, jeho úzké ulice, nové anglické dřevěné domy, gotické kostely a budeme v nich hledat stopy.

A kromě toho budeme bojovat s démonickými duchy, zachraňovat svou duši a odhalovat šokující tajemství o tom, kdo je odpovědný za onu zmíněnou smrt!

 
 
Bazar DVD a bluray
prodej DVD a BLU-RAY filmy