KATEGORIE A ŽÁNRY

TOPlist

Sleeping Dogs Definitive Edition XOne
Sleeping Dogs Definitive Edition XOne

Sleeping Dogs Definitive Edition XOne

Skladem: 1 kusů
bazar
Modifikátor variant cen
Původní cena498 Kč
Prodejní cena298 Kč
Zeptejte se na tento produkt

Sleeping Dogs Definitive Edition XOne

Obsah:

Definitivní edice hry Sleeping Dogs, obohacená dvěma tucty dříve vydaných DLC a vylepšenou grafikou. Drsný příběh o poldovi v utajení, který neustále riskuje, že bude odhalen, odehrávající se v otevřeném světě, je předělávkou hry pro XOne. 24 dříve vydaných DLC bylo integrováno do hry a to včetně epizody Year of the Snake, která rozšiřuje příběh hry, a hororové Nightmare in North Point. Díky mnoha technologickým zásahům, vylepšení grafiky i zvuku, je herní Hongkong jako živý.
Neonové město překypuje životem. Ovšem v exotických lokacích Hongkongu, v jeho rušných ulicích a trzích, se skrývají jedny z nejmocnějších a nejnebezpečnějších kriminálních organizací na světě: známé triády. Hrajte jako policista v utajení Wei Shen a zničte triády zevnitř! Nejprve musíte dokázat, že na to máte. Ve Sleeping Dogs pácháte brutální zločiny a postupně šplháte po žebříčku organizace výš a výš.
Zničte své protivníky v brutálním souboji jeden na jednoho za užití bezkonkurenčního systému bojových umění. Ovládněte ulice Hongkongu vítězstvím v nelegálních pouličních závodech a vzápětí jej zničte na padrť v přestřelkách. Hongkong představuje ve Sleeping Dogs ultimátní hřiště.
V utajení se hraje podle jiných pravidel.
Sleeping Dogs - Definitive Edition pro XOne
Hlavní rysy Sleeping Dogs - Definitive Edition:
Drsný příběh o poldovi v utajení, který každou chvíli riskuje, že bude odhalen.
Vzrušení z rychlé jízdy: rozžhavte asfalt nebo rozviřte hladinu moře v některém ze široké nabídky aut, motorek a rychlých člunů.
Explozivní akce kombinující bojová umění, přestřelky a brutální likvidaci nepřátel.
Hongkong je hřiště, kde si můžete dělat, co chcete: zúčastněte se nelegálních závodů, sázejte na kohoutí zápasy, nebo relaxujte při karaoke. Existuje nespočet způsobů, jak se v pestrých čtvrtích Hongkongu pobavit!
Díky 24 dříve vydaným DLC a mnoha vylepšením grafiky nebyl Hongkong nikdy tak živoucí.

.

 
 
Bazar DVD a bluray
prodej DVD a BLU-RAY filmy