KATEGORIE A ŽÁNRY

TOPlist

The Adventures of Tintin: The Secret of the Unicorn X360
The Adventures of Tintin: The Secret of the Unicorn X360

The Adventures of Tintin: The Secret of the Unicorn X360

Skladem: 1 kusů
bazar
Modifikátor variant cen
Původní cena398 Kč
Prodejní cena298 Kč
Zeptejte se na tento produkt

The Adventures of Tintin: The Secret of the Unicorn X360

Obsah:

Vzpomínáte si na Tintina, neohroženého reportéra z původních komiksů od Hergého? Hra The Adventures of Tintin: The Secret of the Unicorn vás zavede na nikdy nekončící cestu jeho dobrodružným světem. Znovu se ponoříte do objevování okouzlujícího a tajuplného prostředí, včetně lodi Karaboudjan kapitána Archibalda Haddocka, paláce Omara Ben Salaada nebo exotického města Bagghar, a prožijete mnoho vzrušujících okamžiků z Tintinova života. Kromě sólových dobrodružství se vám nabízí i kooperativní úkoly, ve kterých se objevují klasické postavy z Tintinových dobrodružství, a hráči mohou také spolupracovat na speciálních multiplayerových mapách. Vydavatel Ubisoft na této hře spolupracoval společně se Stevenem Spielbergem a Peterem Jacksonem, kteří vytvořili filmovou verzi.

  • Hrajte jako Tintin, Snowy, kapitán Haddock nebo za další tři odemykatelné postavy, z nichž každá má svou osobnost a jiné schopnosti.
  • Cestujte po světě a objevujte více než 20 prostředí, která znáte jak z filmu, tak i odjinud, jako je loď kapitána Haddocka Karaboudjan, měsíční poušť severní Sahary, exotické město Bagghar a další.
  • Hrajte v režimu pro jednoho hráče a prožijte hlavní momenty filmu.
  • Bavte se v kooperativním režimu pro dva hráče a vyzvěte své přátele, aby vám pomohli odhalit zapeklitá tajemství! Experimentujte se schopnostmi vaší postavy, sbírejte poklady a získávejte nové převleky a mapy.
  • Soutěžte v režimu „Challenge Mode“ a hrajte ve specifických výzvách proti umělé inteligenci.
  • Více než 20 hodin hraní.
  • Pilotujte letadlo skrze bouři, proplavte podmořskou jeskyní, bojujte s mečem ze 17. století a řešte detektivní zápletky a hádanky.
 
 
Bazar DVD a bluray
prodej DVD a BLU-RAY filmy