KATEGORIE A ŽÁNRY

TOPlist

Wolfenstein The New Order XOne
Wolfenstein The New Order XOne

Wolfenstein The New Order XOne

Skladem: 1 kusů
bazar
Modifikátor variant cen
Původní cena548 Kč
Prodejní cena348 Kč
Zeptejte se na tento produkt

Wolfenstein The New Order XOne

Obsah:

Novodobý Wolfenstein se odehrává ve fiktivním světě roku 1960 poté, co nacisté vyhráli druhou světovou válku. Budete hrát za známého amerického válečného hrdinu se jménem B.J. Blazkowicz a budete muset udělat nemožné, zahájit protiútok proti nacistické moci, jež ovládá celý svět.

Podíváte se do Evropy, proniknete do nacistické pevnosti a budete bojovat proti legiím nepřátel. V tom všem nám budou pomáhat super-zbraně, se kterými budete mít alespoň nějakou šanci uspět.Pokusíte se připravit říši o její mocné zbraně, zlomit nacistické zlo a uvrhnout ho tak do propadliště dějin.  

Vyžadována: konzole Sony PlayStation 4  

Hra je usazena do budoucnosti, konkrétně do roku 2025 a v mnohém se odlišuje od toho, na co jsme v sérii Call of duty zvyklí. Počátky příběhu se datují sice už od 80. let, což představuje poměrně velké časové rozpětí, ale převážně jde o reálie budoucnosti v návaznosti na pokračování původní Black Ops.Titul slibuje pestrou herní náplň, co se týče režimů i jednotlivých činností. Každou chvíli budete dělat něco jiného: řídit vozidla, létat ve vzduchu nebo střílet ze stacionárního kulometu. A právě letecké pasáže nejsou jen na efekt, ale měly by poskytovat plnohodnotný zážitek ve volném prostoru. Značně vylepšen je také Zombie režim.

 
 
Bazar DVD a bluray
prodej DVD a BLU-RAY filmy