1. PROSTŘEDNICTVÍM E-SHOPU - vystavené zboží je na skladě jen ve vyjímečných případech se zboží prodá zároveň v kamenné prodejně. V tom případě budete vyrozuměni telefonicky, případně e-mailem. Po uzavření objednávky vám přijde na vaši zadanou adresu potvrzovací email. Následně budete informováni o stavu vyřízení vaší objednávky.
  2. TELEFONICKY - rychlý způsob bez nutnosti registrace. Při telefonické objednávce si připravte tyto údaje: jméno a příjmení, přesnou dodací adresu, tel.kontakt, případně emailovou adresu. O odeslání zboží budete informováním sms zprávou.
  3. E-MAILEM - v objednávce uveďte přesný název zboží, druh platformy ( DVD, PS3 ... ), jméno a příjmení, přesnou dodací adresu, tel. kontakt a vybraný způsob dopravy a platby. Objednávka vám bude obratem potvrzena rovněž emailem.
  4. OSOBNÍM KONTAKTEM - na prodejně v provozní době. Platí zejména v případech, kdy požadované zboží není skladem. V případě nestandartního zboží budete po domluvě požádáni ke složení zálohy. Při naskladnění zboží a termínu vyzvednutí budete informováni na udaný kontakt. 

V našem e-shopu můžete nakupovat BEZ NUTNOSTI REGISTRACE. Ztrácíte tímto výhody spojené s ZAREGISTROVÁNÍM :

  • Nebudete muset vyplňovat kontaktní údaje při každé objednávce
  • Budete moci při opětovném přihlášení sledovat stav vaší objednávky
  • Budete mít přístup ke všem vašim předešlým objednávkám

V PŘÍPADĚ JAKÝCHKOLIV NEJASNOSTÍ o nabízeném zboží můžete zaslat rychlý dotaz přímo na stránce o datailu zboží.

NEVYZVEDNUTÍ OBJEDNANÉHO ZBOŽÍ - berte prosím v potraz, že jakákoliv z uvedených možností objednání zboží je závazná. Neplést si se 14-ti denní lhůtou pro vrácení zboží ! Zákazník je povinnen objednané zboží vyzvednout a zaplatit. V případě nevyzvednutí objednaného zboží bude zákazníkovy při dalších objednávkách akceptována pouze platba předem na účet a dodatečně účtováno dlužné poštovné.

Bazar DVD a bluray
prodej DVD a BLU-RAY filmy