Devil's Third Wii U hra, prodej hry, bazar her na herní konzole, playback - games video

KATEGORIE A ŽÁNRY

TOPlist

Devil's Third Wii U
Devil's Third Wii U

Devil's Third Wii U

Modifikátor variant cen
Původní cena798 Kč
Prodejní cena198 Kč
Zeptejte se na tento produkt

Devil's Third Wii U

Obsah:

Hra pro Nintendo WiiU Devils Third. Devils Third je akční hra z pohledu třetí osoby, která vychází exkluzivně pro konzoli Nintendo Wii U. Za hrou stojí legendární japonský desginér Tomonobu Itagaki (Ninja Gaiden, Dead or Alive). Hra pro Nintendo WiiU Devils Third. Devils Third je akční hra z pohledu třetí osoby, která vychází exkluzivně pro konzoli Nintendo Wii U. Za hrou stojí legendární japonský desginér Tomonobu Itagaki (Ninja Gaiden, Dead or Alive).
Hlavním hrdinou herní kampaně je Ivan, bývalý nájemný voják propuštěný ze zajetí, aby napravil to, co v minulosti způsobil a zastavil skrytou teroristickou organizaci, ke které dříve patřil. Jelikož veškeré satelity a elektronické zbraně byly zničeny, vrátil se boj zpátky k soubojům muže proti muži a Ivan tak musí využít širokou paletu aby se probojoval, prostřílel a prosekal skrz kohokoliv, kdo stojí v jeho cestě k vykoupení. Díky bleskurychlým soubojům a zdrcujícím speciálním útokům je den v Ivanově životě všechno, jen ne obyčejný...
Online multiplayer nabízí prostředí temné budoucnosti, kde teroristická skupina zvítězila a světu vládne chaos. V roli řadového občana se můžete přidat k některému z klanů a pokusit se ve spolupráci s dalšími frakcemi získat zpět Spojené Státy Americké, nebo se staňte nezávislým nájemným vojákem a opakovaně napadejte základny jiných hráčů v boji za vítězství anarchie nad klanovou diplomacií! Ovšem hlavním prvkem online hraní je možnost vytvořit a upravovat vlastní základnu společně s dalšími členy klanu. Za úspěšné bitvy je možné získat odměny, které lze využít k vylepšení obrany základny. Díky neustálým útokům ostatních klanů budete muset být opravdu ve střehu abyste ubránili své území.

 
 
Bazar DVD a bluray
prodej DVD a BLU-RAY filmy