607 944 132
     U první objednávky od nových zákazníků z dúvodů nevyzvedávání objednaných zásilek akceptujeme pouze platbu převodem na účet, ne dobírku. Děkujeme za pochopení.
Jurský park Sběratelská kolekce DVDJurský park Sběratelská kolekce DVD

Jurský park Sběratelská kolekce DVD

Modifikátor variant cen
Prodejní cena:398 Kč
bazar
Zvuk:
český, anglický...
Titulky:
české, anglické...
Obal:
Plastová krabička
Poznámka:
4 disky, 3x film, 1x bonusový disk
Skladem: 1 ks
Popis

Jurský park Sběratelská kolekce 

 

Speciální čtyřdisková sběratelská kolekce kultovní triologie o přírodním parku s žijícími prehistorickými zvířaty v jednotném dvd kompletu. Nová limitovaná edice, nový digitální remástr zvuku a obrazu.

Exkluzívní sběratelská kolekce obsahuje:

 

1.DVD: Jurský park: film + bonusy

Dobrodružství z minulosti staré 65 milionů let. Film byl oceněn 3 cenami Akademie za rok 1993. Po fantastickém nálezu miliony let starých D.N.A., se pokusí skupina ambiciózních vědců vytvořit přírodní park s žijícími prehistorickými zvířaty na vzdáleném liduprázdném ostrově. Celý projekt podporuje milionář John Hammond (Richard Attenborough), který těsně před otevřením Jurského parku pro veřejnost pozve na jeho návštěvu svá dvě vnoučata, známého paleontologa s jeho přítelkyní a další odborníky. Průběh jejich klidné návštěvy se rychle změní v noční můru poté, co jeden ze zaměstnanců v naději na tučný zisk od konkurence ukradne embrya dinosaurů. Aby snadno unikl z parku, vypne bezpečnostní systémy a tím i elektřinou napájený plot ohrazující celý Jurský park. Dinosauři se dostávají do volné přírody a souboj lidí s druhohorními obludami začíná…

 

2.DVD: Jurský park – Ztracený svět: film + bonusy

… někteří z nich přežili! Neuvěřitelná podívaná! Dobrodružství, při kterém tuhne krev v žilách. Ztracený svět přináší ještě více dinosaurů, více dramatických akcí, lepší a dokonalejší vizuální efekty. Pokračování ‚Jurského parku‘ v Americe zlomilo dosavadní divácké rekordy – jeho předlohou je opět bestseller Michaela Crichtona, scénář napsal David Koepp. Pokračování jednoho z nejúspěšnějších filmů konce 20. století natočil opět Steven Spielberg pod názvem ‚Ztracený svět‘. Čtyři roky po děsivém dobrodružství v Jurském parku se jeden člen tehdejší výpravy, matematik Ian Malcolm, od milionáře Hammonda dozví, že dinosauři přežili na ostrůvku, kde byla základna na klonování ještěrů. Pod jeho vedením se tam vydává malá expedice, která má zjistit situaci a pořídit dokumentaci. K ostrovu však také míří ozbrojené komando lovců, kteří mají ještěry pochytat a dopravit do San Diega, kde se mají stát největší atrakcí všech dob. Jen Malcolm však ví, jak obrovské nebezpečí od dravých dinosaurů hrozí každému, kdo jim zkříží cestu.

 

3.DVD: Jurský park III: film + bonusy

Temnější a hrůznější než předešlé díly ! Přežijí jen ti, kteří o dinosaurech ví všechno a nebo vůbec nic ! Renomovaný paleontolog Dr. Alan Grant (Sam Nelil) souhlasí s tím, že bude doprovázet bohatého dobrodruha (William H.Macy) a jeho ženu (Téa Leoni) při cestě na ostrov Sorna, bývalý pokusný domov prehistorických tvorů. Po přistání ovšem Dr. Grant zjistí, že jeho společníci mají na ostrově zcela jiné úmysly, a že ostrovní obyvatelé jsou daleko chytřejší, rychlejší a krutější, než si kdy dokázal představit…

 

4.DVD: Jak vznikal Jurský park:

Unikátní bonusové materiály, z nichž většina byla vytvořena pouze pro tuto exkluzivní kolekci (JURSKÝ PARK: Dokument o natáčení (4:47). Steven Spielberg režíruje JURSKÝ PARK (9:04). Animovaný scénář: útok tyranosaura (7:26). Dokument o hurikánu na Kauai (2:06). Jurský park: před a po vizuálních efektech (6:00). ZTRACENÝ SVĚT: JURSKÝ PARK: Dokument o natáčení (13:16). Rozhovor se spisovatelem Michaelem Crichtonem (15:00). ZTRACENÝ SVĚT: před a po vizuálních efektech (20:43). Industral Light & Music děkuje Stevenu Spielbergovi (1:38). JURSKÝ PARK III: Speciální efekty (10:28). Prezentace Industrial Light & Magic Press (10:11). Zvuky Jurského parku III (13:33). Výprava Jurského parku III (7:54). Jurský park: atrakce (2:34).

 

Hodnocení

Pro hodnocení, nebo psaní recenzí musíte být přihlášeni.