Metal Gear Solid Rising Revengeance PS3 hra, prodej PlayStation 3 her, bazar hry na herní konzole PS3, obchod eshop playback - games video

KATEGORIE A ŽÁNRY

TOPlist

Metal Gear Solid Rising Revengeance PS3
Metal Gear Solid Rising Revengeance PS3

Metal Gear Solid Rising Revengeance PS3

Modifikátor variant cen
Původní cena198 Kč
Prodejní cena98 Kč
Zeptejte se na tento produkt

Metal Gear Solid Rising Revengeance PS3

 
Metal Gear Solid s podtitulem Rising je osmou hrou z kroniky Metal Gear. Hra vzniká pod taktovkou společnosti Kojima Productions, která opouští heslo "Taktická špionážní akce" a razí si novou cestu pod mottem "Blesková akce".
Do popředí se vrací rychlý ninja Raiden, se kterým jsme se mohli setkat již ve starších hrách této série. A právě díky hbitému Raidenovi disagneři mulví o žánru stealth hunt action.

Děj se odehrává v nepříliš vzdálené budoucnosti a ačkoliv se celá série nese v kontextu války a akce, tak její hluboká myšlenka je vlastně pacifistická. Vývojáři se dosti odráží od japonských filosofií nebo třeba Friedricha Nietzscheho. Hra se snaží poukázat na marnosti války, nesmyslnost jaderného zastrašování, nebezpečí jaderných zbraní obecně, psychologické důsledky války pro děti i dospělé, hrozby genetického inženýřství a hlavně na představu, že nepřátelé jsou nepřáteli pouze v relativním vyjádření.

Samotný Raiden se během hry pokusí dokončit transformaci, kterou již dříve započal. Tedy, svou lidskou část převést na mechanickou a stát se tak dokonalou zbraní na zabíjení. Navíc producent Shigenobu Matsuyama uvádí, že se v průběhu hry budeme muset vypořádat s Raidenovou minulostí, co by dětského vojáka, nebo s jeho lidskostí obecně.
Vlastnosti hry 0 hráči online 
Vlastnosti hry 1 hráč  offline
Stav bazarové hry Nová zabalená
Obal Anglický přebal a manuál
Podpora  
 
Bazar DVD a bluray
prodej DVD a BLU-RAY filmy