Nebezpečná rychlost 2: Zásah DVD film, prodej filmů, bazar dvd a blu-ray, filmy, playback - games video

KATEGORIE A ŽÁNRY

TOPlist

Nebezpečná rychlost 2 DVD
Nebezpečná rychlost 2 DVD

Nebezpečná rychlost 2: Zásah DVD

Skladem: 1 kusů
bazar
Modifikátor variant cen
Prodejní cena98 Kč
Zeptejte se na tento produkt

Nebezpečná rychlost 2: Zásah

USA   Speed 2: Cruise Control

Akční / Thriller / Romantický

USA, 1997, 121 min

Původní vydání, ne digipack edice

Annie Porterová, má opět potíže s řidičákem a tentokrát i se svým novým přítelem Alexem Shawem. Ten jí totiž tvrdil, že má poklidné zaměstnání u pobřežní hlídky, což jí vyhovuje po zkušenosti s bombou v autobuse a známostí s Jackem, který se bombu pokoušel zneškodnit (viz. Nebezpečná rychlost). Ve skutečnosti je však členem zvláštní jednotky, která řeší ty nejnebezpečnější situace. Mladík ji sice usmíří lístky na pohádkovou dovolenou v Karibiku, kterou mají strávit na palubě luxusní vyhlídkové lodě. Zpočátku idylická plavba však velmi záhy dostane značně dramatický spád. Tvůrce lodních počítačových systémů John Geiger, který dostal výpověď protože je nemocný, pronikne na loď jako turista a jako autor bezpečnostních systémů snadno na loď stane potřebné vybavení k tomu, aby zaminoval celou loď a ovládl její řízení.
Zbaví se kapitána, oznámí prvnímu důstojníkovi Julianovi, že převzal kontrolu nad lodí a pro výstrahu odpálí některé z neškodnějších náloží. Donutí Juliana, aby vyhlásil požární poplach. Zatímco pasažéři nasedají do záchranných člunů, vyloupí lodní trezor plný diamantů a pak chce s lodí odplout. Netuší, že Alex jeho lest s požárem prohlédl, odhalil díky své všímavosti jeho totožnost a navíc zůstal na palubě spolu s Annie a dalšími pasažéry, kterým se pro poruchu jeřábu záchranného člunu nepodařilo opustit loď.
Geiger hodlá loď zničit a zamaskovat stopy po zločinu nárazem na tanker kotvící u blízkého přístaviště a je na Alexovi a pochopitelně také Annie, aby se ho pokusili zastavit a zabránit katastrofě.(oficiální text distributora)

Jazyk:  anglický...

Titulky: české, anglické... 

hodnocení filmu viz csfd

Bazar DVD a bluray
prodej DVD a BLU-RAY filmy