607 944 132
Woody Allen Kolekce: Prokletí žlutozeleného škorpióna + Darebáčci DVDWoody Allen Kolekce: Prokletí žlutozeleného škorpióna + Darebáčci DVD

Woody Allen Kolekce: Prokletí žlutozeleného škorpióna + Darebáčci DVD

Modifikátor variant cen
Prodejní cena:178 Kč
bazar
Zvuk:
český, anglický...
Titulky:
české
Obal:
Plastová krabička
Poznámka:
2 filmy, 2 x DVD
Skladem: 1 ks
Popis

Prokletí žlutozeleného škorpióna  

Curse of the Jade Scorpion, The

 
 
Komedie / Krimi / Drama / Mysteriózní
 
USA / Německo, 2001, 103 min
 
 
 
Obsah:

Film najslávnejšieho filmového neurotika Woodyho Allena sa podobne ako viacero snímok jeho posledného obdobia vyznačuje fantastickým námetom spracovaným formou bláznivej komédie. Autorova psychoanalytická spoveď ustupuje do úzadia v prospech príbehu. V tejto snímke si Allen zahral poistného detektíva, ktorému kontruje Helen Hunt ako ambiciózna členka nového vedenia poisťovne. Obaja sa stanú obeťou kúzelníka Zoltána, ktorý ich počas svojho predstavenia zhypnotizuje a i po jeho skončení naďalej využíva na krádež šperkov. Komické situácie vznikajú nielen v dialógoch Allena a Hunt, ktorí sú v hypnóze do seba zamilovaní, ale aj z faktu, že Allen vyšetruje prípad, ktorého je sám páchateľom.

 

Hodnocení filmu na CSFD:  

 

 

 

Darebáčci 

Small Time Crooks

 

Komedie / Krimi / Romantický

USA, 2000, 94 min

 

Obsah:

Kriminální komedií DAREBÁČCI se Woody Allen navrátil ke svým raným ztřeštěným snímkům à la gangsterka SEBER PRACHY A ZMIZ. Hlavní hrdina Ray Winkler (Woody Allen) je malý zlodějíček s velkými sny, který jen těžce snáší poctivou práci umývače nádobí. Jeho přísná manželka Frenchy (Tracey Ullmanová) je manikérkou a nemá pro jeho sny patřičné pochopení. Ještě že má Ray po ruce Davida (Hugh Grant) a dostává nápad, jak vyloupit banku. Co na tom, že Rayův plán je velmi nedomyšlený: on nejenže začne se svými třemi zabedněnými kumpány celou akci připravovat, ale dokonce díky svému neurotickému šarmu manželku přesvědčí, aby investovala poslední úspory do pronájmu malé cukrárny hned vedle vytipované banky. Generální štáb loupeže je rázem na světě Tato Allenova taškařice je označována za jeho komerčně nejúspěšnější film.

  

 

Hodnocení filmu na CSFD:  

 

Hodnocení

Pro hodnocení, nebo psaní recenzí musíte být přihlášeni.