Deus Ex Mankind Divided PS4 hra

KATEGORIE A ŽÁNRY

TOPlist

Deus Ex Mankind Divided PS4 hra
Deus Ex Mankind Divided PS4

Deus Ex Mankind Divided PS4

Skladem: 1 kusů
bazar
Modifikátor variant cen
Původní cena348 Kč
Prodejní cena98 Kč
Zeptejte se na tento produkt

Deus Ex Mankind Divided PS4 

Obsah:

Rok 2029. Z augmentovaných lidí se stali vyděděnci společnosti, žijící zcele odděleně od zbytku společnosti. Náš starý známy Adam Jensen je přesto přinucen pracovat ve světě, který začal opovrhovat jeho druhem. Vyzbrojený novým arzenálem smrtících zbraní a augmentací, musí vybrat správnou cestu a spojence, aby mohl odhalit rozsáhlé celosvětové spiknutí.
Deus Ex: Mankind Divided přímo navazuje na jeden z konců předchozího Human Revolution. Při Aug incidentu byly všichni mechanicky augmentovaní lidé na celém světě zbaveni kontroly nad svou myslí a těly, což mělo za následek smrt miliónů nevinných lidí.
KONEC AUGMENTACÍ?
Nyní je rok 2029 a zlatá éra augmentací je u konce. Z augmentovaných lidí se stali vyděděnci společnosti a žijí odděleně od zbytku společnosti. Kriminalita a teroristické útoky slouží jen jako zástěrka před spiknutím, které má za cíl ovládnout budoucnost lidstva. Adam Jensen se proto spojil s Interpolem a tajnou zásahovou jednotkou Task Force 29, jejímž úkolem je potírání augmentovaných teroristů.
 
 
Bazar DVD a bluray
prodej DVD a BLU-RAY filmy