607 944 132
Mumie se vrací + Vodní svět + D-Tox DVDMumie se vrací + Vodní svět + D-Tox DVD

Mumie se vrací + Vodní svět + D-Tox DVD

Modifikátor variant cen
Prodejní cena:148 Kč
bazar
Zvuk:
český, anglický...
Titulky:
české, anglické...
Obal:
Plastová krabička
Poznámka:
3 DVD ( filmy ) v jednom balení
Skladem: 2 ks
Popis

Mumie se vrací

 

Fantasy / Akční / Dobrodružný

USA, 2001, 125 min

 

Obsah:

Nejmocnější temná síla ožívá a osud světa visí na vlásku.
Mumie Imhotepa v Britském muzeu vstala z mrtvých. Sled zlovolných událostí začíná. Je připraven ve světě živých lidí znovu naplnit svou touhu po nesmrtelnosti. Ve stejné době se k souboji chystá další temná síla, mocnější než Imhotep. V zemi lidských bytostí však může zvítězit jen jeden. Situaci mohou zachránit jen Rick a Evie O'Conellovi.V zoufalé štvanici musí také vysvobodit svého syna, který padl do rukou strážců temnot, dříve než bude pozdě.

 


Vodní svět

Sci-Fi / Dobrodružný / Drama / Thriller

USA, 1995, 135 min

 

Obsah:

Svět sužuje nedostatek pitné vody, jen jedna dívka nosí na svém těle mapu k pramenu. Až do dnešního dne to však nikdo nevěděl. Při náhlém oteplení došlo k zaplavení pevnin a zbytky lidstva živořící po staletí na umělých ostrůvcích a lodích. Samotář bez rodiny, přátel a domova zvaný Námořník se potuluje světem na bizardním plavidle trimanam a zachrání před smrtí dívenku Enolu a její nevlastní matku Helenu. Dítě oživí legendu o Suchozemci a proto je chce unést bezohledný vůdce pirátů Deacon.

 


D-Tox

 

Thriller / Krimi / Drama / Horor / Mysteriózní

USA / Německo, 2002, 91 min

 

Obsah:

Útočiště se stává vězením. Agent FBI Jake Malloy (Sylvester Stallone) se stane svědkem brutálního zločinu, který zanechává stopy na jeho psychice. Aby se zotavil, nastoupí léčbu v rehabilitační klinice pro policisty. Místo, které mu má být útočištěm se ale brzy promění v děsivé vězení. Když sněhová bouře odřízne kliniku od okolního světa, zemře tu za podivných okolností několik pacientů. Je zřejmé, že uvnitř je vrah a že se teď kdokoli může stát příští obětí.

 

 

Hodnocení

Pro hodnocení, nebo psaní recenzí musíte být přihlášeni.