Smart As PSV hra, prodej her, bazar hry na herní konzole, playback - games video

KATEGORIE A ŽÁNRY

TOPlist

Smart As PSV
Smart As PSV

Smart As PSV

Modifikátor variant cen
Původní cena198 Kč
Prodejní cena98 Kč
Zeptejte se na tento produkt

Smart As PSV

 

Hra Smart As ... je sociální revoluce v tréninku Vašeho umu a přichází exkluzivně pro platformu PlayStation Vita. Vždy jste věřili, že jste chytřejší než Vaši přáteli, rodina, nebo Váš šéf? Nuže, nyní můžete odhalit pravdu s hrou Smart As ..., která podrobí Vaše vědomosti testu.

Smart As ... plně využívá výhody dotykových ploch konzoly PlayStation Vita , její kamer a fukcí rozšířené reality aby podrobila Váš mozek testu v 20 unikátních, poutavých a vysoce interaktivních logických hrách, které prověří Vaše znalosti z aritmetiky, logiky, jazyka a pozorování . Vaše skóre z každé kategorie se použije pro výpočet celkové mozkové kapacity a čím více hrajete, tím lepší jsou Vaše šance, jak zvýšit své skóre a odemknout si nové hry.

Nejlepší na hře Smart As ... je to, že to není jen hra na trénink mozku, je to také společenský zážitek.

Při hraní Smart As ... na cestách s použitím Wi-Fi, nebo 3G připojení, můžete soutěžit s přáteli na Facebooku a sdílet své skóre abyste dokázali, že právě Vy jste nejmoudřejší. Zkontrolujte si online žebříčky a ověřte si svou výkonnost vůči přátelům na PlayStation Network, lidem, kterých jste potkali díky funkci Near, hráčům ve Vašem městě, státě, kontinentu, nebo dokonce i na celém světě.

Použitím funkce Near můžete odeslat hlavolamy uživatelům ve Vašem okolí a objevovat nové hlavolamy od jiných hráčů. Pokud je Váš hlavolam překonán, budete o tom upozorněni a získáte možnost zahrát si ho patové ve snaze dostat se zpět na vrchol.

V neposlední řadě máte dokonce možnost hrát výzvy v různých oblastech s režimem Street Smart a dokončením tolika regionálních výzev, kolik jen zvládnete, můžete dokázat, že jste chytřejší a scestovanejší než Vaši přátelé.

 

Tak na co ještě čekáte. Zjistěte, zda jste chytřejší než Váš nejlepší přítel, člověk vedle Vás ve vlaku, úplný cizinec, nebo Váš šéf!

Vlastnosti hry 0 hráči online 
Vlastnosti hry 1 hráč  offline
Stav bazarové hry Nová, zabalená
Obal Anglický přebal (hra nemusí obsahovat tištěný manuál,pouze on-line )
Podpora  
 
Bazar DVD a bluray
prodej DVD a BLU-RAY filmy