Splinter Cell: Blacklist Wii U hra, prodej hry, bazar her, playback-games video

KATEGORIE A ŽÁNRY

TOPlist

Splinter Cell: Blacklist Wii U
Splinter Cell: Blacklist Wii U

Splinter Cell: Blacklist Wii U

Modifikátor variant cen
Původní cena698 Kč
Prodejní cena298 Kč
Zeptejte se na tento produkt

Splinter Cell: Blacklist Wii U

 
 
Spojené státy mají vojenské zastoupení ve dvou třetinách všech zemí na světě. Skupina nebezpečných států už má tohoto faktu plné zuby a vydala teroristické ultimátum s názvem Blacklist.
Jedná se o smrtící odpočet v podobě sílících teroristických útoků proti zájmům Spojených států. Sam Fisher stojí v čele nově vytvořené jednotky Fourth Echelon. Jedná se o tajný útvar zodpovídající se pouze prezidentu Spojených států. Sam musí se svým týmem tyto teroristy najít a zlikvidovat, než se odpočet Blacklistu dostane na nulu.
Sam se vrací se svou taktickou vestou a brýlemi a je ještě více smrtící, než kdy dříve. Je jediným tajným agentem s oprávněním pracovat nad rámec zákona. K vyslýchání nepřátel používá nemilosrdné techniky, které mu pomohou dostat se k informacím nezbytným pro zastavení příštího útoku Blacklistu. Sam pronásleduje teroristy ve všech koutech světa a létá z exotických končin do amerických měst a závodí s časem, aby zjistil, kdo za Blacklistem stojí. Ohromující hratelnost je ještě umocněna animacemi vytvořenými technikou motion capture, které dotvářejí filmový zážitek.
Zabíjení v pohybu umožňuje Samovi být vždy o krok napřed. Se smrtící přesností dokáže Sam zlikvidovat několik nepřátel jediným plynulým pohybem. Aktivní sprintování mu umožňuje snadno a plynule plout prostředím, přelézat zdi a přeskakovat bariéry. Sam je při sledování svých cílů neustále v pohybu.
 
 
Vlastnosti hry 2-8 hráči online
Vlastnosti hry 1 hráč offline
Stav  hry Nová zabalená
Obal hry Anglický přebal a manuál
Podpora  
Bazar DVD a bluray
prodej DVD a BLU-RAY filmy