607 944 132
Volavka DVDVolavka DVD
Volavka 2 DVD
Volavka 3 DVD

Volavka 1-3 DVD

Modifikátor variant cen
Prodejní cena:118 Kč
bazar
Zvuk:
český, kantonský
Titulky:
české
Obal:
Náhradní obal
Poznámka:
trilogie - 3 disky, 3 filmy
Skladem: 1 ks
Popis

Volavka

Wu jian dao

 

Krimi / Thriller

Hong Kong, 2002, 101 min

 

Obsah:

Dva kadeti donuceni následovat dvě různé cesty. Ming byl rekrutován vůdcem největšího hongkongského gangu, aby se infiltroval do řad policie jako tajný vyzvědač. Policista Yan se mezitím úspěšně infiltruje do gangu a získává si důvěru mafiiánského bosse a Ming je povýšen do CIB - útvaru zvláštního zpravodajství, oddělení pro vyšetřování vnitřních záležitostí. Policie má podezření, že v jejích řadách někdo slídí, a tak potřebuje volavku.
 

Hodnocení filmu na CSFD:  

 

 

Volavka II

Mou gaan dou II

 

Akční / Drama / Krimi / Thriller

Hong Kong / Čína / Singapur, 2003, 119 min

 

Obsah:

Dva kadeti vedou paralelní a stejně nebezpečný život. Jeden je vyslancem mafie, infiltrovaný v policejním prostředí jako vyzvědač a druhý naopak vyzvědačem policie v kruzích mafie. Špionážní drama pokračuje na obou stranách. Naproti vzrůstající důvěře začíná tak jako mafie, i policie cítit šikovný podvod. Stres se zvyšuje a Chan a Lau musí jen jediné. Dostat se z této hry živí.

 

 

Volavka III

Mou gaan dou III: Jung gik mou gaan

 

Akční / Drama / Krimi / Thriller

Hongkong / Čína, 2003, 118 min

 

Obsah:

Volavka 3 je paralelou všech třech částí a vede k tzv. poslednímu zúčtování. Po smrti Yana je Ming přeložen na místo obyčejného policejního úředníka. Vzápětí přichází do policejního sboru Yeung, kterého Ming zná a delší dobu ho již sleduje. I přes své převelení začne soukromě sledovat Yeunga. K tomuto tajemnému muži postupně začnou vést všechny cesty z podsvětí, špinavých obchodů a vražd(oficiální text distributora)

 

Hodnocení

Pro hodnocení, nebo psaní recenzí musíte být přihlášeni.